Auto-Hart - wymiana opon, serwis opon, wulkanizacja, tanio, szybko, solidnie, profesjonalnie, Warszawa

wymiana opon Warszawa, serwis opon Warszawa, wulkanizacja, akumulatory samochodowe


Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na profesjonalne usługi motoryzacyjne stworzyliśmy naszą firmę.
Serwis AUTO-HART, gwarantuje najwyższą jakość usług, a to że naszą pasją jest motoryzacja zapewni indywidualne i fachowe podejście do każdego Klienta.
Aby umilić Państwu czas oczekiwania na auto, jako nieliczni oddajemy do dyspozycji ciepłą w zimie, a chłodną w lecie przytulną poczekalnie.

Ponieważ dbamy o Państwa bezpieczeństwo i wygodę działamy tak:

Jeśli sami chcecie wjechać samochodem na stanowisko serwisowe, pomożemy w jak najlepszym ustawieniu auta.
Jeśli w Państwa aucie zauważymy, że śruby mocujące koło są zapieczone, przed ponownym ich dokręceniem zabezpieczymy je specjalnym preparatem.
Nawet wtedy gdy usługa dotyczy tylko jednego czy dwóch kół, sprawdzamy wizualnie wszystkie opony i poinformujemy Państwa o ich stanie, pozwoli to na wczesnym etapie wychwycić nieprawidłowości zawieszenia a w rezultacie uniknąć nierównomiernego zużycia opon i niepotrzebnych kosztów.
Na Państwa życzenie, przy każdej usłudze nieodpłatnie sprawdzimy ciśnienie we wszystkich kołach, łącznie z kołem zapasowym. Właściwe ciśnienie wydłuża żywotność opon.
Do ostatecznego dokręcania kół zawsze stosujemy klucz dynamometryczny, dzięki czemu koła dokręcone są z właściwą siła, a ich odkręcenie w razie potrzeby nie sprawi Państwu kłopotu.
Po wykonaniu usługi opony pakujemy do worków foliowych, aby nie brudziły Państwu samochodu.
Wszelkie zauważone usterki w samochodzie zostaną Państwu zgłoszone.

PRZYPOMINAMY !

Opony są jedynym elementem łączącym samochód z drogą, tak więc są głównym czynnikiem odpowiedzialnym za bezpieczeństwo. Dla samochodu łączna powierzchnia styku 4 opon pojazdu z podłożem równa jest powierzchni jednej kartki A4 (około 600 cm²).
Wykonał: mARTez